Mít vytvořené webové stránky je jen jedna část. Pokud chcete, aby vám přiváděly nové zákazníky, musíte také o nich světu dát vědět. Bez online marketingu se nepohnete z místa, respektive nebude na vaše stránky nikdo chodit, tím pádem nebudou ani přivádět nové zákazníky a zakázky.

Projekty vytvářím na opensource platformě WordPress, která v sobě nese administraci. Díky tomu jsou mí zákaznici schopni si veškeré informace sami upravovat. Nemusíte tak nikomu platit za správu a úpravy na webu. V případě, že ale potřebují se správou webu pomoci, jsem v této oblasti také k dispozici.  Pro bližší informace se podívejte na detailní ceník.**

Klient platí předem 50% z celkové částky, jako zálohu a po dokončení projektu se doplácí zbytek. Jakmile je 50% z celkové částky uhrazených, začnu vytvářet webové stránky dle požadavků klienta. ***Jak to fakturovat**

Ano, ceny jsou uvedené v platném ceníku. Za vytvoření webových stránek neplatíte žádný měsíční paušál. Samozřejmě nabízím možnosti automatizace a správcovství. Více informací naleznete v ceníku.***

Webové stránky tvořím v souladu s GDPR. Avšak ve většině případech neznám detailně váš obor ani jeho kritéria, proto pro úplnou správnost, je zapotřebí GDPR konzultovat se svým právníkem. Jako bonus přidávám mým klientům základní vzor o ochraně osobních údajů.

Rovněž kvůli bezpečnosti a šifrování, zabezpečuji weby protokolem HTTPS s certifikátem „Let’s Encrypt“. Samozřejmě mohu na základě požadavků klienta, nasadit i kvalitnější SSL certifikát dle aktuálního ceníku.

Jakmile mám veškeré podklady a informace od zákazníka, začínám tvořit webové stránky. Svým klientům, garantuji vytvoření funkčních stránek do 10 pracovních dní.

Tvorba webových stránek - Časté dotazy
Tvorba webových stránek - Vysvětlivky

HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) je šifrovaná varianta internetového protokolu HTTP pro přenos webových stránek. Protokol HTTPS umožňuje chráněný přístup k webovému serveru tím, že celkovou přenášenou komunikaci šifruje algoritmem SSL nebo TSL.

To je velmi důležité při přenášení citlivých údajů a informací (např. čísla kreditní karty). HTTPS se také používá k autorizaci přístupu k webu.

  • Doména bez HTTPS: http://www.mojedomena.cz
  • Doména s HTTPS: https://www.mojedomena.cz

SSL certifikáty jsou dnes dá se říci povinné. Podívejte se níže, jaké problémy mohou nastat, pokud nemáte SSL certifikát, tím pádem neobsahuje v doméně HTTPS protokol.

  • Data nebudou nijak zabezpečená/šifrovaná a může dojít ke snadnému zneužití. Určitě nechcete, aby někdo odcizil osobní údaje vás a vašich klientů.
  • Vliv na SEO – Bez SSL certifikátů mohou vyhledávače váš web penalizovat a tím pádem posunout ve výsledcích vyhledávaní na zadní stránky. V nejhorším případě vás zcela vyřadí, tím pádem bude vaše konkurence před vámi.
  • Váš web v prohlížeči může vypadat nedůvěryhodně a tím i odradí zákazníky. Níže je obrázek, na němž můžete vidět, jak na necertifikované domény reagují dva z nejpoužívanějších prohlížečů Google Chrome a Firefox. Tyto hlášky/Tato oznámení se objevují hned vedle pole, kde zadáváte internetové domény.*** ob
  • Přicházíte o možnost zrychlení načítací dobu stránek, která má vliv jak na SEO, tak udržení pozornosti návštěvníka. Pokud budete mít pomalé načítání stránek, návštěvník v 99% stránku opustí rychleji. Nacházíme se v uspěchané době, kdy se využívají zejména mobilní telefony, které jsou zase ovlivněny mobilními daty a zatím neoplývají rychlým internetem.

Mým snem bylo si vytvořit pasivní příjem z online světa. Tento typ podnikání mi umožňuje vydělávat peníze, i když zrovna spím nebo trávím čas s rodinou. Jako bonus můžu pracovat odkudkoliv.

Jak to funguje? Podobně jako v offline světě, když někdo doporučuje produkt za nějakou určitou provizi.

V online to funguje tak, že mám webové stránky, na nichž mám například recenze na určité produkty. V těchto recenzích, jsou vnořené do textu odkazy, tlačítka či bannery, které odkazují návštěvníky přímo k prodejci.

Pokud návštěvník mých stránek nakoupí produkt u prodejce, já získám například 10% z celkové částky. (například: z částky 1000 Kč a získám 100 Kč)

S affiliate marketingem mám bohaté zkušenosti a jsem vám schopný vytvořit váš výdělečný provizní web. Stačí mě kontaktovat.**

Webhosting se pronajímá, jako prostor pro vaše webové stránky. Jednoduše řečeno, je to místo rezervované pro váš web na vzdáleném PC, který je nepřetržitě připojen k internetové síti. Právě díky webhostingu máte kde web ukládat a může být online, jelikož nemáte vlastní server.

Doména (neboli doménové jméno) je unikátní textový název, který na internetu zastupuje číselné vyjádření umístění serveru, zvané jako IP adresa. … např. IP adresa 63.177.49.142, která směřuje na webovou prezentaci domény např. www.mojedomena.cz. Abychom tedy nemuseli zadávat do internetových prohlížečů číselné IP adresu, jsou proto maskovány zá názvy například firem, jako mám já například www.zaplehoweby.cz.

Každá doména musí mít koncovku například .cz, výhradně určená pro české webové stránky. Slovenské stránky mají koncovku .sk a evropské weby .eu. Samozřejmě nesmím opomenout světovou koncovku .com, která se používá většinou pro celosvětový trh. Koncovek domény je celá řada a vždy závisí na tom, jaké publikum potřebujete oslovit.

WordPress (WP) je nejoblíbenější open source redakční systém na světě. V současné době, na něm funguje více než 40 % všech webových stránek na světě. Proč je tato platforma na tvorbu stránek tak oblíbená?

Nejenže je platforma zdarma, ale nabízí administraci, která je jednoduchá, ale velmi účinná, při tvorbě či úpravě webových stránek. Abyste dokázali udělat funkční a vzhledově přívětivý web, máte možnost do WordPressu nahrávat moduly, šablony, obrázky i videa.

WordPress je rovněž oblíbené kvůli tomu, že se o něj stále vývojáři starají a přicházejí s novými funkcemi, novinkami a aktualizacemi.

S tímto open source redakčním systémem již pracuji přes 10 let, proto mohu svým klientům nabídnout kvalitní a spolehlivé služby.

Microsite, rovněž nazývaná minisite čili speciální malý web, většinou fungující jako doplněk hlavní webové prezentace. Rovněž ji lze označit za účinný prostředek v online marketingu. Hlavní stránka microsite má zpravidla také svou vlastní URL adresu nebo doménu a obsahuje ve většinou 1 až 3 stránky.

Pokud něco hledáte na internetu, budete vždy využívat internetové vyhledávače, jako je Google nebo Seznam. Pokud budete mít své webové stránky, určitě budete chtít být vidět v těchto vyhledávačích. Proč? Protože je to velký zdroj potencionálních zákazníků a to na úkor minimálních investic.

Abyste byli vidět ve vyhledávačích, musíte dodržovat mnoho pravidel, které jsou nastavené v algoritmech vyhledávačů. Zde přichází na řadu anglický výraz SEO neboli optimalizace pro vyhledávač.

Nestačí si nechat jen vytvořit webové stránky a čekat, že se stane zázrak. Prodejnu také snad neotevřete bez toho, aniž abyste do ni chtěli lákat zákazníky.

Tzv. SEO vám pomůže zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávačů, tím vás dostane na lepší pozice, než je vaše konkurence. Nikdo nechce být ve vyhledávači na 10. stránce, když lidé najdou, to co potřebují už na druhé stránce vyhledávačů.