Kdo je Patrik Zapletal?

S

Práci s webovými stránkami jsem započal v roce 2010. Než jsem začal vytvářet webové stránky pro klienty, prošel jsem si poměrně trnitou a dlouhou cestou, jako většina podnikatelů.

Z počátku jsem vytvářel provizní webové stránky (affiliate weby) na nichž jsem se postupně vše naučil, ale především zjistil, jak udělat z webových stránek prosperující a výdělečné projekty. Nejsem obyčejný webmaster, který tvoří jen webové stránky jako na běžícím pásu, mám široký rozhled do marketingových oborů, jako je UX design, SEO, PPC, Linkbuilding, Webdesign, atd…

Pokud jsem se chtěl živit, mými provizními webovkami, které obsahovaly recenze, zkušenosti, návody do kterých byly vnořené odkazy na produkty, z nichž jsem měl provize. Musel jsem se hodně snažit, ale především jsem potřeboval v sobě probudit marketingové a obchodní zvíře.

Vytvořit webové stránky umí dnes kde kdo, ale udělat z nich funkční a výdělečný projekt, už umí jen hrstka podnikatelů a firem.

Patrik Zapletal | Zaplehoweby.cz

Patrik Zapletal „Zaple“

Nejsem pouze ajťák, ale velmi rád sportuji. Hraju hokej, potím se na Thaiboxu, pokouším se trefit míček v tenisu, chodím zvedat železa, ale také si rád oddychnu na elektrické jednokolce nebo na obloze s FPV quadcopterou.

0
Odpracovaných hodin na projektech
0
Již vytvořených projektů
0
let praxe

Abych tohle vše dokázal, musel jsem absolvovat dlouhou cestu. Prošel jsem mnoha školeními, kurzy, přečetl desítky knih a zahraničních informací. Pracoval jsem jako obchodník, dva roky jsem pracoval v marketingové společnosti a u toho v praxi testoval nabyté informace na mých provizních stránkách a magazínech.

Byl jsem snaživým samoukem, protože jsem vystudoval obor „Elektrikář – silnoproud“, musel jsem vše získat svou pílí a nadšením pro obor, který mě baví dodnes. Mým snem bylo vytvořit pasivní příjem a vyvázat ze tzv. krysího závodu, což se mi také úspěšně podařilo.

Díky této trnité a dlouhé cestě, jsem se naučil nejen vytvářet webovky, ale i e-booky, online kurzy, emailové kampaně, prodejní stránky a grafiku.

V dnešní době je spousta firem, které vám vytvoří stránky. Avšak málo kdo z těch, co tvoří webové stránky a e-shopy, má praktické zkušenosti s chodem, marketingem, SEO, UX design a dalšími navazujícími obory. Přitom vše musí být propojené, aby byla online prezentace výdělečná a konkurenceschopná.

Tvorba webových stránek - Website

Nechtějte jen webové stránky, ale vyškoleného online obchodníka

Nenabízím svým klientům pouze webovky a prezentace, ale především mé zkušenosti a kno-how při tvorbě webových stránek.

Neberu klienty jako zdroj příjmu, ale někoho, kdo chce pomoci se svým podnikáním a zviditelněním. Proto ke každému dokončenému projektu také přidávám BONUSOVÉ MATERIÁLY, v nichž se klienti dozví, jak dále s webovými stránkami pracovat, aby neumřely a mohli prosperovat.

Jak přistupovat k webovým stránkám?

Pokud chcete, aby web fungoval a generoval nové zakázky a zákazníky, věnujte pozornost níže uvedeným tipům.

Jak se starat o své webové stránky?

Využijte nezávazné konzultace

Chcete webové stránky, které oslní a budou vám přivádět nové zákazníky? Využijte bezplatné konzultace a případně navážeme spolupráci.